Koogikohvik Lihula mõisas

Toimumisaeg: reedel alates 19.00 kuni kontserdi lõpuni;
laupäeval 10:00–18.00

Toimumiskoht: Lihula mõis

Ka sel aastal on festivalil ajal mõisas avatud juba legendaarseks saanud kohalik koogikohvik. Õed Katre ja Getter ning nende ema Eve on küpsetamisega tegelenud pikalt, kuid tõsisemalt sai torditegu kätte võetud aastal 2014, kui mõlemal sündisid lapsed. Torditeo kampa sai võetud ka laste teine vanaema ning õige pea hakkasid peale vaidlused selle üle, kes sel korral torditeo õiguse endale saab. Usinate küpsetajate sõnul tuli ka ette sünnipäevi, kus pidi ära sööma 4 torti, kuna kompromissile ei jõutudki. Nii rändaski koogitegu kodust välja, leides tänuväärse publiku Lihula kohvikutepäeval ning eritellimustena.

Juba mitmendat aastat pakuvad koogimeistrid oma imemaitsvaid teoseid ka MAFFi ajal Lihula mõisas. Sel aastal on lisaks magusale plaanis ka soolased suupisted.

Kes soovib maiustamist ka hommikukohvi kõrvale, saab oma karbiga tulles ka kooki kaasa osta.

Kohvik on avatud reedel alates 19:00 kuni kontserdi lõpuni ning laupäeval 10:00–18:00.

Toetajad

Lihula Gümnaasium · Lihula Muuseum · Lihula Kultuurimaja · Lihula Raamatukogu · Lääneranna Noortekeskus · Võrgukuur · Uue Kunsti Muuseum · Pürksi Kultuurimaja · Vändra Kultuurimaja · Kilingi-Nõmme Kultuurimaja · Vaba Lava Narva Teatrikeskus